Bezpiecznie wycinamy drzewa technikami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika koszowego. Stosujemy te techniki przede wszystkim wtedy, gdy blisko drzewa znajdują się inne obiekty, w szczególności budynki, ogrodzenia czy linie energetyczne. Jeśli wokół drzewa jest wystarczająco dużo przestrzeni, drzewa ścinamy z ziemi, co zmniejsza cenę usługi. Prace są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i mienie Klienta
Wykonujemy także formowanie koron, oraz prawidłowe przycinanie gałęzi, stymulujące bądź hamujące wzrost. Jest to szczególnie ważne, w przypadku drzew rosnących blisko budynków, gdzie niekontrolowany rozrost korony często jest ukierunkowany w stronę dachu, gdzie dociera dużo światła. Ponad to, pozostające w koronie obumarłe gałęzie i konary mogą stanowić poważne zagrożenie zarówno dla mienia, jak i ludzi.

W celu prawidłowego ukierunkowania wzrostu wykorzystujemy techniki alpinistyczne lub podnośnik koszowy. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają bezpieczne wykonanie prac.

Ponadto, potrafimy ocenić stan zdrowotny drzewa, doradzić jak należy o nie dbać oraz czy istnieje realna potrzeba jego usunięcia.
Zwracamy przy tym uwagę na wiek drzewa i warunki wzrostu. Przewidujemy jego dalszy rozwój, aby ocenić czy będzie ono kolidowało z obiektami znajdującymi się na posesji.

Wykonujemy też czyszczenie działek pod budowę domu czy inne inwestycje. Zapewniamy możliwość skorzystania z usługi zrębkowania gałęzi. Wielkość maszyny dostosowujemy do ilości gałęzi, dzięki czemu koszt usługi rębakiem może być niższy.

Świadczymy również usługi dla deweloperów, oraz innych przedsiębiorstw. Chętnie odpowiadamy na zapytania ofertowe, dotyczące wycinki drzew i szeroko pojętego zagospodarowania zieleni.

Bezpiecznie wycinamy drzewa technikami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika koszowego. W dogodnych warunkach drzewa ścinamy z ziemi. Prace są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i mienie Klienta.

Dowiedz się więcej

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Prace wykonujemy starannie, mając na uwadze względy estetyczne i praktyczne. Świadczymy szeroki zakres usług od zakładania trawników po przycinanie roślin.

Dowiedz się więcej

Wykonujemy ekspertyzy ornitologiczne oraz inwentaryzacje przyrodnicze. Wieszamy budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy. Promujemy ekologiczne sposoby zagospodarowania ogrodów poprzez doradztwo i wykonawstwo.

Dowiedz się więcej