Posiadamy szeroką ofertę usług ogrodniczych, które mogą być wykonane kompleksowo, bądź całkowicie niezależnie.

Usługa kompleksowa polega na wykonaniu całości prac związanych z zagospodarowaniem ogrodu, to znaczy od wykonania dokładnego i praktycznego projektu, przez realizację założeń projektowych, aż po zabiegi pielęgnacyjne wykonane w nowym ogrodzie, uprzątnięcie terenu i wywóz odpadów powstałych w czasie prac.

Nasze projekty wspaniale łączą względy estetyczne z praktycznymi. Są dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dzięki starannie wykonanej wizji lokalnej, projektowane ogrody doskonale komponują się z otoczeniem. Uwzględniamy również zewnętrzne warunki przyrodnicze, dzięki czemu możemy promować ideę ogrodu ekologicznego, przyjaznego naturalnym środowiskom i dziko żyjącym stworzeniom.

Projekt ogrodu wprowadzamy w życie tak, by ogród możliwie szybko osiągną swoją docelową formę, i cieszył oko od samego początku swego istnienia. Naszą pracę cechuje staranność i jakość. Nie używamy tanich tanich materiałów które szybko się degradują. Wybieramy rośliny o maksymalnej żywotności.

Prowadzimy też prace w już zagospodarowanych ogrodach, mające na celu zmianę ich wyglądu, sposobu wykorzystania przestrzeni czy też powiększenia optycznego. Ponadto zapewniamy szeroką gamę usług niezależnych. W praktyce są to przede wszystkim prace związane z utrzymaniem ogrodowej zieleni, czyli przycinanie roślin, odnawianie, koszenie i nawożenie trawników, czy też odświeżanie rabat i kwiatów.

Bezpiecznie wycinamy drzewa technikami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika koszowego. W dogodnych warunkach drzewa ścinamy z ziemi. Prace są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i mienie Klienta.

Dowiedz się więcej

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Prace wykonujemy starannie, mając na uwadze względy estetyczne i praktyczne. Świadczymy szeroki zakres usług od zakładania trawników po przycinanie roślin.

Dowiedz się więcej

Wykonujemy ekspertyzy ornitologiczne oraz inwentaryzacje przyrodnicze. Wieszamy budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy. Promujemy ekologiczne sposoby zagospodarowania ogrodów poprzez doradztwo i wykonawstwo.

Dowiedz się więcej