Jesteśmy nowoczesną firmą, która zajmuje się szerokim zakresem prac związanych z ogrodem i zielenią i drzewami. Dzięki naszej wiedzy przyrodniczej, oraz dużej sieci współpracowników, możemy zrealizować wiele zadań w sposób rzetelny, profesjonalny i kompleksowy.

Wycinamy i przycinamy drzewa

Po pierwsze wykonujemy bezpieczną wycinkę drzew, formowanie koron, oraz prawidłowe przycinanie gałęzi, stymulujące bądź hamujące wzrost. ,
Wykorzystujemy w tym celu techniki alpinistyczne lub podnośnik koszowy. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają bezpieczne wykonanie prac.
Ponad to, potrafimy ocenić stan zdrowotny drzewa, doradzić jak należy o nie dbać oraz czy istnieje realna potrzeba jego usunięcia. Wykonujemy też czyszczenie działek pod budowę czy inwestycje. Zapewniamy możliwość skorzystania z usługi zrębkowania gałęzi. Wielkość maszyny dostosowujemy do ilości gałęzi, dzięki czemu koszt usługi rębakiem może być niższy.

Usługi w ogrodzie

Po drugie świadczymy usługi ogrodnicze, w których skład może wchodzić wykonanie kreatywnego projektu ogrodu wraz z realizacją. Świadczymy usługę zakładania ogrodów, od prac ziemnych aż po sadzenie roślin i zakładanie trawników. Wykonujemy szeroki zakres prac związanych z pielęgnacją ogrodu – takich jak koszenie i wertykulację trawników, przycinanie roślin czy nawożenie rabat.
Jako przyrodnicy, promujemy tzw. ogród ekologiczny, przyjazny zarówno człowiekowi jak i dzikiej przyrodzie.

Chronimy przyrodę

Po trzecie świadczymy usługi w ramach ochrony przyrody. Są to inwentaryzacje ornitologiczne, chiropterologiczne i środowiskowe. Ponad to zajmujemy się praktycznym dostosowaniem ogrodów i terenów zieleni publicznej do potrzeb ochrony przyrody oraz wspierania gatunków synantropijnych. W tym celu wieszamy budki lęgowe dla ptaków, karmniki czy budki dla nietoperzy. Aranżujemy ogrody poprzez dobór rodzimych gatunków roślin stanowiących bazę żerową dla ptaków i ssaków i pożytecznych owadów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dokładnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz pomagając wybrać najlepsze rozwiązania. Zadowolenie Klienta daje nam satysfakcję i ogromną motywację do działania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Bezpiecznie wycinamy drzewa technikami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika koszowego. W dogodnych warunkach drzewa ścinamy z ziemi. Prace są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i mienie Klienta.

Dowiedz się więcej

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Prace wykonujemy starannie, mając na uwadze względy estetyczne i praktyczne. Świadczymy szeroki zakres usług od zakładania trawników po przycinanie roślin.

Dowiedz się więcej

Wykonujemy ekspertyzy ornitologiczne oraz inwentaryzacje przyrodnicze. Wieszamy budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy. Promujemy ekologiczne sposoby zagospodarowania ogrodów poprzez doradztwo i wykonawstwo.

Dowiedz się więcej