Cennik usług

 • strong>Wycinka drzewa metodą tradycyjną 80 zł - 450 zł (w zależności od rozmiaru drzewa) Wycinka metodą tradycyjną jest możliwa tylko w przypadku, gdy w okolicy drzewa jest miejsce na jego położenie w całości.

  Przeprowadzane z wykorzystaniem metod alpinistycznych albo podnośnika koszowego od 300 zł cena zależy od utrudnień oraz rozmiarów drzewa Wyceny przeprowadzamy indywidualne na podstawie nadesłanych zdjęć lub wizji lokalnej

  Usuwanie zagrożeń w postaci pojedynczych konarów i gałęzi chorych, martwych, połamanych  od 150 zł cena zależy od wielkości korony lub uszkodzenia drzewa)

  Korygowanie koron drzew kolidujących z budynkami, liniami energetycznymi Wyceny indywidualne, na podstawie nadesłanych zdjęć lub wizji lokalnej.

  Pocięcie drzewa na kawałki, pocięcie na szczapy i ułożenie w miejscu wskazanym przez zlecającego  od 50 zł (cena zależy od rozmiaru drzewa) W przypadku większych zleceń cena podlega negocjacji.

  Usługi rębakiem od 80 zł/h Zadzwoń w celu ustalenia zakresu pracy

 • Cennik w przygotowaniu

 • Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 100 22 92 lub [email protected]

W przypadku większych zleceń ceny są negocjowane indywidualnie.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego a jedynie podstawą do oszacowania kosztów usług.

Dokładny koszt wycinki lub pielęgnacji zostanie przedstawiony po zapoznaniu się z danym zleceniem.

Bezpiecznie wycinamy drzewa technikami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika koszowego. W dogodnych warunkach drzewa ścinamy z ziemi. Prace są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i mienie Klienta.

Dowiedz się więcej

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Prace wykonujemy starannie, mając na uwadze względy estetyczne i praktyczne. Świadczymy szeroki zakres usług od zakładania trawników po przycinanie roślin.

Dowiedz się więcej

Wykonujemy ekspertyzy ornitologiczne oraz inwentaryzacje przyrodnicze. Wieszamy budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy. Promujemy ekologiczne sposoby zagospodarowania ogrodów poprzez doradztwo i wykonawstwo.

Dowiedz się więcej